Blackpool z #drprst

Tym razem wybraliśmy się do brytyjskiego Blackpool. Niegdyś miejsce na weekend z rodziną dziś kierunek dla podstarzałych kawalerów i młodzieży szukającej wieczornej rozrywki. My jednak, którzy w Blackpool byli po raz pierwszy skupiliśmy się na odwiedzeniu strategicznych punktów.

58 mm, 30 s, f/16, ISO 100
Zobacz 14 zdjęć

58 mm, 30 s, f/16, ISO 100 (© Michał Wrona)

Dzięki uprzejmości dr5000.com obróbka zdjęć ograniczyła się jedynie do kilku kliknięć. Użyte presety pochodzą z grupy DR.gram — a więc instagram w wydaniu dr.5000.com.

Wpis w wersji angielskojęzycznej znajdziecie tutaj.

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Podziel się:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Galerie:

O tym jak fotografowałem w Sztokholmie... Sony World Photography Awards 2015 - galeria zwycięzców Warszawa z czasów stalinizmu i odwilży na zdjęciach w nowym albumie Bosz Premiera kalendarza Pirelli 2015 „Portrety z drogi” - galeria najlepszych zdjęć czwartego etapu 30 lat konsol do gier w jednej galerii Javier'a Lasipur'a Konkurs NG Traveler wciąż trwa. Oto najciekawsze do tej pory nadesłane zdjęcia Psi świat w obiektywie Sarloty Ban Mary Ellen Mark, William Klein oraz laureaci SWPA 2014 i fotografowie Panos Pictures na wystawie w Londynie f/3.0 - seria krótkich wywiadów z fotografami: Kuba Konwent Babcie z całego świata gotują dla wnuczków, a Gabriele Galimberti je fotografuje Niezwykły chemiczny koktajl, który daje drugie życie starym negatywom Full Beauty Project. Czy piękno ma rozmiar?